Ο Bουλευτής ΣΥΡΙΖΑ, Γιάννης Μπαλάφας, θα είναι ομιλητής στην ανοιχτή πολιτική εκδήλωση που πραγματοποιεί ο ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία ενόψει των ευρωεκλογών της 26ης Μαΐου.
![](https://www.ybalafas.gr/wp-content/uploads/2019/06/ΕΚΔΗΛΩΣΗ_19.4.19_pages-to-jpg-0001-724x1024.jpg)
Ο Bουλευτής ΣΥΡΙΖΑ, Γιάννης Μπαλάφας, θα είναι ομιλητής στην ανοιχτή πολιτική εκδήλωση που πραγματοποιεί ο ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία ενόψει των ευρωεκλογών της 26ης Μαΐου, με θέμα: και συνομιλητές τον υποψήφιο ευρωβουλευτή Βλάση Αγτζίδη και τον πρώην Υπουργό Γιάννη Ραγκούση.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 19 Απριλίου και ώρα 19:30 στο Δημαρχείο Γλυφάδας (Άλσους 15) με θέμα: «Ενώνουμε τις δυνάμεις μας για την κοινωνία των πολλών, για την Ευρώπη των λαών».